مرد سال فوتبال جهان !!!

با 935 رای
کریستیانو رونالدو مرد سال فوتبال جهان شد
خبرگزاری فارس: مهاجم پرتغالی تیم منچستریونایتد به عنوان مرد سال فوتبال جهان در سال 2008 انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کیکر، کریستیانو رونالدو در مراسمی که دوشنبه شب با حضور جمعی از میهمانان برگزیده فوتبال جهان ، از جمله علی دایی ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در محل فدراسیون بین المللی فوتبال جهان (فیفا) در زوریخ برگزار شد عنوان بهترین فوتبالیست جهان را به دست آورد. رونالدو بعد از کسب افتخار مرد سال فوتبال اروپا ، به این عنوان دست یافت.
این بازیکن پرتغالی که فصل گذشته موفق شد در تیم منچستر، 42 گل زد، در گزینش مربیان تیم های ملی جهان موفق به کسب 935 امتیاز شد.
پس از او لیونل مسی، بازیکن خط حمله تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونا اسپانیا با 678 امتیاز دوم شد.
در مکان سوم این رده بندی فرناندو تورس، بازیکن اسپانیایی تیم لیورپول انگلیس قرار گرفت.

جدول رده بندی بهترین بازیکن سال 2008 فیفا به این شرح است:
1- کریستیانو رونالدو، منچستریونایتد انگلیس 935 امتیاز
2- لیونل مسی، بارسلونا اسپانیا 678امتیاز
3- فرناندو تورس، لیورپول اسپانیا203 امتیاز
4- کاکا، آ.ث.میلان ایتالیا، 183 امتیاز
5- ژاوی، بارسلونا اسپانیا 155 امتیاز

/ 3 نظر / 16 بازدید
یاهو

استاد ایلیا ( پیمان فتاحی (کیست و از چه می گوید؟ بعد از 12 سال، بخشی از سخنرانی های عمومی و بیوگرافی استاد ایلیا منتشر شد آموزش‏هاي عمومی ايليا « ميم » درباره حضور الهي، تجربه عشق الهی، احياء روح، انقلاب دروني، نور زنده، هدايت الهي و زندگي متعالي و همچنين آموزش روش‌هاي تفکر و مباحثي مانند علم موفقيت، ازدواج هماهنگ، تغذيه نوراني، کلام خلاق، روشها و سبک‌هاي مبارزه باطني، روشهاي سخنراني و نويسندگي و تحقيق ، نشانه شناسي در طبيعت، روشهاي درمان ديناميکي، تفسير و تحليل متن و روشهاي انسانشناسي است، اما عمده سخنراني‌هاي عمومي به مبحث معنويت الهي ومعرفت باطني اختصاص داشته است . برای آشنایی بیشتر به کتب و فیلم ها و اخبار جمعیت ال یاسین مراجعه کنید و به دیگران نیز معرفی کنید www.revayatgaran-iliya.blogfa.com www.entesharat-saay.blogfa.com www.yaasin-times.blogfa.com

مینا

در زندگي تو هر چيزي زاييده شعور تو است. اگر آگاهي‏ات دگرگون شود، محصولات و فرزندان آن هم دگرگون مي‏شوند. خوبي و بدي، بيماري و شفا، رنج و راحتي، فقر و ثروت، ضعف و قدرت، كوچكي و بزرگي و همه مظاهر زندگي و مرگ ناشي از نوع و فرم شعور است. خداوند بواسطه آنچه در ذهن و قلب توست، با تو رفتار مي‏كند، از تو مي‏گيرد و به تو مي‏بخشد.