Sms قبل از مرگ !

مسافران هواپیمایی که چند روز قبل در رود هادسن نیویورک فرود آمد، با پیام کوتاه خویشاوندان خود را از این حادثه با خبر کرده بودند.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران،،به محض این که خلبان خطوط هوایی آمریکا به مسافران پرواز 1549 برای رویارویی با شرایط دشوار یک برخورد هشدار داد؛ "کمربندها را ببندید و محکم بنشینید" تنها چیزی که به ذهن مسافران خطور کرد تلفن های همراه شان و فرستادن آن چه فکر می کردند آخرین پیام شان است برای دوستان و خانواده بود. خوشبختانه همه ی 155 مسافر و خدمه ی پرواز بعد از این که خلبان چلسی سولنبرگر با مهارت تمام هواپیمای ایرباس A320 را فرود آورد، زنده ماندند و از آب های یخ زده ی رودخانه ی هادسون نجات پیدا کردند. آسوشیتدپرس گزارش داد مسافران این هواپیما با استفاده از ابزارهای ارتباطی حادثه را بلافاصله به نزدیکان خود اطلاع دادند.
مسافرانی مانند والی کولین برای شوهر و فرزندان خود طی پیامی نوشت؛ "هواپیمای من در حال سقوط است." لاری سندگراس دیگر مسافر این پرواز نیز برای همسرش پیام کوتاهی فرستاد که عاشق اوست. یکی از شاهدان عینی جینز کرونزاز مسافرانی که در حال نجات از رودخانه بودند عکس گرفت و آن ها را روی وب سایتی منتشر کرد.
آسوشیتدپرس از این عکس ها برای انتشار خبر این حادثه در سراسر جهان استفاده کرد. حتا به سرعت یک صفحه مخصوص برای خلبان قهرمان این پرواز روی فیس بوک ساخته شد


حالا اگر شما جای این افراد بودید به کی و چی اس ام اس می دادید ؟
/ 3 نظر / 19 بازدید
شیرین

سلام خوبی؟[ماچ][قلب][فرشته][بغل]