پیغام گیر یک معلم در آستانه امتحانات !

- با سلام ... آقا اجازه ؟ بابایمان گفتند می توانید این برج کرایه خانه تان را ندهید ولی در عوض ما را می فرستند در خانه تان تا سوالاتی را که برای امتحان طراحی کرده اید ازتان بگیریم . با تشکر.

- آقا اجازه ؟ جان خودتان رحم کنید ... آقا جان بچه هایتان قسم ... خدا کند بچه هایتان بمیرند اگر ما را تجدید کنید . مادربزرگمان می گوید آه ما سنگ را می ترکاند . به عنوان مثال ما یکبار رفتیم خانه عمه مان و متوجه شدیم که ایشان شیرینی هایشان را قایم کرده اند همان موقع یک آه کشیدیم به جان خودتان چشم سه تا بچه شان از کاسه در آمد و بومب ! روی دیوار روبه رویشان ترکید و از روی دیوار شره کرد و پایین ریخت. حالا دیگر خود دانید . ما از الان به شما تذکر دادیم که هوایمان را در امتحان داشته باشید . نگویید نگفتی ...

- فوووت ... فوووت ... فوت ... فوت ! آقا اجازه ؟! سلام . آقا اجازه اگر شما به سلامتی و امنیت فرزندتان علاقه دارید ما را تجدید نکنید.

- منزل آقای معلم ؟! سلام . آقا اجازه هوای ما را داشته باشید . هرچی نباشد ما فامیل شما هستیم و شما باید پارتی ما بشوید . ما همان هستیم که عموی خانم شما به خواستگاری مادربزرگش رفته است . خلاصه اگر ما را تجدید کنید به مادربزرگمان می گوییم به عموی خانمتان جواب منفی بدهد .

- سلام آقا معلم ...آقا اجازه دکترها گفتند که ما سرطان خون داریم ... آه ... ! ها ها ها ( مثلا گریه می کند !) ... نچ ! هیس ! آقا ببخشید این پسر خاله مان کنار ما نشسته است و می خواهد ما را بخنداند . شما به دل نگیرید بچه بی تربیتی است و همه فامیل هم همین را می گویند. ... بله دکترها گفته اند ما سرطان خون داریم و هرچه خواستیم فوری بهمان بدهند چون به زودی می میریم . امروز هم یکی از دکترهایمان می خواستند به ما زنگ بزنند و بگویند که نمره امتحان این بچه را بیست بدهید ولی ما شماره شما را بهشان ندادیم و گفتیم که زشت است شماره تان را همه جا پخش کنیم . خلاصه ما به ایشان اطمینان دادیم که خودمان به شما زنگ می زنیم و سفارش خودمان را می کنیم و پیغام ایشان را می رسانیم . دستتان درد نکند حالا 18 یا 19 هم دادید اشکال ندارد ولی دیگر کمتر نشود.... در ضمن اسم امواتتان را هم روی کاغذ بنویسید تا اگر آن بزرگواران را دیدیم سلام شما را بهشان برسانیم .

- آقا اجازه ما در طول سال تحصیلی یک سری عکس و فیلم از شما گرفتیم که مایه آبروریزی است اگر به آبرویتان علاقه دارید ما را قبول کنید وگرنه از این به بعد مردم را در اتوبوس و مترو می بینید که غش غش می خندند و فیلم و عکس شما را برای هم بلوتوث می کنند.- با سپاس

سلام آقای معلم ... آقا اجازه ما الان از سرکارمان به شما زنگ می زنیم . راستش را بخواهید پدر ما هفته قبل قطع نخاع شدند و به رحمت خدا ... نه ببخشید به رحمت خدا نرفتند فقط قطع نخاع شدند. الان یکسال تمام است که ما جور ایشان را می کشیم و خرج خانواده مان را می دهیم . مادرمان متاسفانه زن ولخرجی هستند و طلا و جواهرات خیلی دوست دارند . همین 3-4 روز پیش بود که پایشان را در یک کفش کردند و به زور از ما یک میلیون تومان گرفتند که بروند سرویس طلا بخرند . آن یکی خواهرمان هم دم بخت است و باید برایش جهیزیه بخریم . الان شش ماه است زار می زند که ماشین ظرفشویی می خواهد ولی ما پول نداریم که دل این دختر معصوم را شاد کنیم . خودمان هم دیکس ! کمر گرفتیم از بس کار می کنیم . خلاصه شما شرایط ما را درک کنید . ما با این همه مشکلات و بدبختی کی وقت می کنیم درس بخوانیم ؟! خودتان زن و بچه دارید و می فهمید بنده ! چه می گویم . ما را قبول کنید . من همیشه برایتان دعا می کنم چرا که گفته اند دعای آدم مظلوم مورد موافقت قرار می گیرد.

- آقا اجازه ما شش سال است که در این کلاس در جا می زنیم . اگر می خواهید از شرمان راحت شوید لجبازی نکنید و ما را قبول کنید . این به نفع هر دوی ماست .

- ای گل زیبا سلام ... ای که همچون چمنی ... عشق منی ... ای انسان زیبا و فداکار ... ای که زمین زیر پاهای شما می لرزد و آسمان می ترکد و دریاها وحشی می شوند و هی مسخره بازی در می آورند ... ای مرد خوب و محترم ... حتی هری پاتر هم قادر نیست جواب محبت های شما را بدهد . .. ای انسان زیبا و خیلی باکلاس ... مرا دریابید ... هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم ... وعده ما روز امتحان

- سلام و درود ... آقا اجازه اگر شما می خواهید یک فضای امتحانی سالم و یک جو رقابتی مثبت در روز امتحان داشته باشیم پس خودتان با زبان خوش به ما نمره ارفاق کنید و قبولمان کنید . اگر هم می خواهید ما دچار انحرافات تقلبی و از اینجور مسایل ناسالم رقابتی بشویم و آینده تربیتی مان به خطر بیفتد و فردا همه مان جز کلاهبرداران بزرگ باندهای مخوف و مافیایی بشویم که با ما کنار نمی آیید و مجبورمان می کنید که تقلب کنیم . به هرحال انتخاب با خودتان است چون ما هم تقلب می کنیم ...

- آقا اجازه ما یادمان رفته بود امتحان داریم و همه اش در این مدت نشستیم کارتون موش سرآشپز را دیدیم و بازی های مختلف رایانه ای کردیم و فیلم های وحشتناک هم نگاه کردیم و همه این عوامل دست به دست هم دادند و روی روحیه ما تاثیر خیلی بدی گذاشتند و امتحانمان را خیلی بد دادیم . ما قربانی عصر تکنولوجی و یارانه ... ببخشید رایانه هستیم ... ما گناهی نداریم . به ما چه مربوط است که ما در این عصر به دنیا آمدیم . شما باید فکری به حال بچه های قربانی این عصر کنید و نگذارید که تجدید بشوند . خلاصه دیگر سفارشی نداریم . ما یک قربانی هستیم و از نظر روانشناسی هم به شدت نگران کننده می باشیم و برای آیندگان خطرناک هستیم و شما نباید به این مشکلات دامن بزنید . دیگر خود دانید .

- ( با صدای مثلا کلفت !) آقا سلام علیکم ... انا بن لادن هستم . فامیل یکی از دانش آموزان شما . شما باید به ایشان نمره قبولی بدهید وگرنه حتما جنابعالی را می ربایم . پس اگر به جان خودتان علاقمند هستید توصیه این دانش آموز عزیز را جدی بگیرید . اسم و فامیل این دانش آموز گرامی متعاقبا اعلام می شود . منتظر تماس های بعدی ما باشید.

- آقا معلم سلام ... پدربزرگ ما خواب دیده اند که در روز امتحان ما می میرند . خواستیم از الان به شما اطلاع بدهیم که ما در روز امتحان وضع روحی مساعدی نداریم و اگر تجدید شدیم خودتان دیگر به ما نمره بدهید و ضربه روحی مان را دو چندان نکنید . با تشکر ...

- منزل آقای علوم ؟! سلام .... من شش روز است هرچی زنگ می زنم اشغال است امروز با زحمت توانستیم شماره شما را بگیریم و بگوییم که ما را قبول کنید چون ... !

/ 0 نظر / 11 بازدید